Kayıt OlŞifremi hatırlat
Giriş Yap
EUR

LONDRA TURU-YILBAŞI_31ARA_03OCAK2016-THY

Ad
Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta Adresiniz
Konu
Arama Zamanı
Mesaj
 

 
+99455251144
 
bilgi@travelportaldemo.com

Gün 01 : İstanbul - Londra // 31 Aralık 2015 Perşembe (Yılbaşı Günü)

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde siz değerli konuklarımızla sabah saat 06:30'da buluşma. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerini takiben, Saat 09:30'da Türk Havayollarına ait TK 1963 sefer sayılı uçağıyla Londra'ya hareket. Yaklaşık 4 saatlik yolculuğun ardından saat yerel saatle 11:35'de Londra'ya varış. Pasaport ve gümrük işlemlerinin ardından özel aracımızla panoramik Londra şehir turumuz için havalimanından hareket ediyoruz. Dünyanın en önemli iş ve finans merkezlerinden biri olan Londra yaklaşık 8 milyon nüfusuyla AB'nin en kalabalık ikinci şehridir. Tam bir kozmopolit şehir olan Londra'da 300'den fazla farklı dil konuşulmaktadır. Uluslararası turizmin kesişme noktası olan Londra dünyanın en kalabalık hava trafiğine sahip şehirdir. 2000 yıl önce Romalılar tarafından kurulan Londra'da günümüze kadar gelen ve tarihe ışık tutan birçok önemli müze ve eser bulunmaktadır. Londra panoramik turunda göreceğimiz yerler arasında Parlamento Binası, Big Ben Saat Kulesi, Westminister Köprüsü ve Manastırı, Trafalgar Meydanı, Amiral Nelson Anıtı, Hyde Park, Buckingham Sarayı, Oxford ve Regent alışveriş caddeleri, Thames Nehri ve Londra'nın karekteristik mimari özelliğini yansıtan çok sayıda muhteşem yapı bulunmaktadır. Panoramik turumuzun sonunda 3 gece konaklayacağımız otelimize transfer ve serbest zaman. Hoş geldin 2016, tüm misafirlerimizin yeni yılını en içten dileklerimizle kutlarız. Geceleme Londra'daki otelimizde.

Gün 02 : Londra // 01 Ocak 2016 Cuma

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından tüm gün serbest zaman. Alışveriş, gezme ve dinlenme imkanı. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Oxford ve Stonehenge gezisine (90£ ) katılabilir. Dünyanın en prestijli üniversitelerinden biri olan Oxford üniversitesi'ne ev sahipliği yapan Oxford kentinin tarihi 8.yy'a kadar uzanmaktadır. Oxford gezimizin ardından yolumuza Stonehenge'e doğru devam ediyoruz. Astroloji, astronomi, geometri, meteoroloji ve birçok bilimle ilişkilendirilen antik ve gizemli böge Stonahange gezimizin ardından özel aracımızla Londra'ya geri dönüyoruz. Geceleme Londra'daki otelimizde.

 

Oxford ve Stonahenge Turu : 90£ Pound (Kişi Başı)

 

 

 

Gün 03 : Londra // 02 Ocak 2016 Cumartesi

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından tam gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz için rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği London Eye & Madam Tussauds Müzesi (90£) turuna katılma imkanı. Dünyanın dört köşesinde şubeleri de bulunan Madame Tussauds Müzesi'nde dünyaca ünlü kişilerin balmumundan yapılan ve görenleri hayrete düşürecek kadar gerçekçi heykelleri sergilenmektedir. Müze ziyaretimizin ardından muhteşem Londra manzarasına tanıklık edebileceğimiz ve Londra'nın simgelerinden biri olan dönme dolap London Eye'a bineceğiz. Tur bitiminde özel aracımızla otelimize transfer ve serbest zaman. . Dileyen misafirlerimiz için akşam satlerinde rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Gece Tekne ile Thames Nehri turuna (45 £) katılma imkanı. Yaklaşık 1 saat sürecek olan bu turda Londra'yı farklı ve en güzel açılarından biri yoluyla tanıma fırsatımız olacak. Geceleme otelimizde.

London Eye & Madam Tussauds Müzesi Turu : 90 £ Pound (Kişi Başı) - Thames Nehri Turu 40 £ Pound

Gün 04 : Londra - İstanbul // 03 Ocak 2016 Pazar

Sabah kahvaltısı sonrası odaların boşaltılması ve rehberimizin belirleyeceği buluşma saatine kadar serbest zaman. Buluşma saatinde özel aracımızla havalimanına transfer. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından, Türk Havayollarına ait TK1964 sefer sayılı uçağı ile saat 11:55'te İstanbul'a hareket. Yaklaşık 4 saatlik yolculuğun ardından saat 17:50'de İstanbul'a varış ve turumuzun sonu. Bir sonraki gezimizde buluşmak dileğiyle

Gün 01 : İstanbul  – Londra // 31 Aralık 2015 Perşembe  (Yılbaşı Günü)

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde siz değerli konuklarımızla sabah saat 06:30'da buluşma. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerini takiben, Saat 09:30'da Türk Havayollarına ait TK 1963 sefer sayılı  uçağıyla Londra’ya hareket. Yaklaşık 4 saatlik yolculuğun ardından saat yerel saatle 11:35'de Londra'ya varış. Pasaport ve gümrük işlemlerinin ardından özel aracımızla panoramik Londra şehir turumuz için havalimanından hareket ediyoruz. Dünyanın en önemli iş ve finans merkezlerinden biri olan Londra yaklaşık 8 milyon nüfusuyla AB’nin en kalabalık ikinci şehridir. Tam bir kozmopolit şehir olan Londra’da 300’den fazla farklı dil konuşulmaktadır. Uluslararası turizmin kesişme noktası olan Londra dünyanın en kalabalık hava trafiğine sahip şehirdir. 2000 yıl önce Romalılar tarafından kurulan Londra’da günümüze kadar gelen ve tarihe ışık tutan birçok önemli müze ve eser bulunmaktadır. Londra panoramik turunda göreceğimiz yerler arasında Parlamento Binası, Big Ben Saat Kulesi, Westminister Köprüsü ve Manastırı, Trafalgar Meydanı, Amiral Nelson Anıtı, Hyde Park, Buckingham Sarayı, Oxford ve Regent alışveriş caddeleri, Thames Nehri ve Londra’nın karekteristik mimari özelliğini yansıtan çok sayıda muhteşem yapı bulunmaktadır. Panoramik turumuzun sonunda 3 gece konaklayacağımız otelimize transfer ve serbest zaman. Hoş geldin 2016, tüm misafirlerimizin yeni yılını en içten dileklerimizle kutlarız. Geceleme Londra’daki otelimizde.

Gün 02 : Londra // 01 Ocak 2016 Cuma
 

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından tüm gün serbest zaman. Alışveriş, gezme ve dinlenme imkanı. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Oxford ve Stonehenge gezisine (90£ )  katılabilir. Dünyanın en prestijli üniversitelerinden biri olan Oxford Üniversitesi’ne ev sahipliği yapan Oxford kentinin tarihi 8.yy’a kadar uzanmaktadır. Oxford gezimizin ardından yolumuza Stonehenge’e doğru devam ediyoruz. Astroloji, astronomi, geometri, meteoroloji ve birçok bilimle ilişkilendirilen antik ve gizemli bölge Stonahange gezimizin ardından özel aracımızla Londra’ya geri dönüyoruz. Geceleme Londra’daki otelimizde.

 

Oxford ve Stonahenge Turu : 90£ Pound  (Kişi Başı)

 

 

 

Gün 03 : Londra // 02 Ocak 2016 Cumartesi

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından tam gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz için rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği London Eye & Madam Tussauds Müzesi (90£) turuna katılma imkanı. Dünyanın dört köşesinde şubeleri de bulunan Madame Tussauds Müzesi’nde dünyaca ünlü kişilerin balmumundan yapılan ve görenleri hayrete düşürecek kadar gerçekçi heykelleri sergilenmektedir. Müze ziyaretimizin ardından muhteşem Londra manzarasına tanıklık edebileceğimiz ve Londra’nın simgelerinden biri olan dönme dolap London Eye’a bineceğiz. Tur bitiminde özel aracımızla otelimize transfer ve serbest zaman. . Dileyen misafirlerimiz için akşam satlerinde rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Gece Tekne ile Thames Nehri turuna (45 £) katılma imkanı. Yaklaşık 1 saat sürecek olan bu turda Londra’yı farklı ve en güzel açılarından biri yoluyla tanıma fırsatımız olacak. Geceleme otelimizde.

London Eye & Madam Tussauds Müzesi Turu : 90 £ Pound (Kişi Başı) – Thames Nehri Turu 40 £ Pound

Gün 04 : Londra – İstanbul  // 03 Ocak 2016 Pazar

Sabah kahvaltısı sonrası odaların boşaltılması ve rehberimizin belirleyeceği buluşma saatine kadar serbest zaman. Buluşma saatinde özel aracımızla havalimanına transfer. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından, Türk Havayollarına ait TK1964 sefer sayılı uçağı ile saat  11:55'te İstanbul'a hareket. Yaklaşık 4 saatlik yolculuğun ardından  saat 17:50’de İstanbul'a varış ve turumuzun sonu.  Bir sonraki gezimizde buluşmak dileğiyle

Katılımcıların pasaport temdit süresinin en az 6 ay olması gerekmektedir.

TC vatandaşlarına vize uygulaması vardır.

Tur programında ve menüde gerekli görüldüğü takdirde rehberimiz tarafından değişiklik yapılabilir.

Acentemiz, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup,28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir.

Yurt dışı çıkış harcı ve Yurt dışı seyahat sağlık sigortası ücrete dahil değildir.

Ad
Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta Adresiniz
Konu
Arama Zamanı
Mesaj
 

 
+99455251144
 
bilgi@travelportaldemo.com
Paketler
Tarih
Tek Kişi Fiyatı
İki Kişi Fiyatı
Üç Kişi Fiyatı
TOPLAM
Chat 
Lütfen Giriş Yapın