Kayıt OlŞifremi hatırlat
Giriş Yap
TRY

Madrid Copy

Ad
Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta Adresiniz
Konu
Arama Zamanı
Mesaj
 

 
+99455251144
 
bilgi@travelportaldemo.com

Day 1 : İstanbul - Madrid // 31 Aralık 2015 Perşembe

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali'de sabah saat 05.00'da buluşma. Bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Türk Havayolları'nın tarifeli seferi TK 1857 ile saat 07:40'da Madrid'te uçuş. Yerel saat ile 11:15'de inişimizi takiben bizi bekleyen özel otobüsümüzle yapılacak olan panoramik Madrid şehir turu esnasında, Kraliyet Sarayı, Plaza Espania, Cervantes Anıtı, Puerta Del Sol Alanı, Alcala Kapısı, Neptün çeşmesi, Cibeles çeşmesi görülecek yerler arasında. Tur sonrası otelimize yerleşme ve serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz yılbaşı gecesi düzenlenecek olan extra Yılbaşı turuna katılabilirler. Geceleme otelimizde.

 

 

Gün 2 : Madrid // 01 Ocak 2016 Cuma

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra düzenlenecek olan Toledo turuna katılma imkanı. Görülecek yerler arasında UNESCO Dünya Mirası Listesi'nde bulunan, açık hava müzesi durumundaki kentte Toledo Katedrali, San Tomé Kilisesi, El Greco Evi, Sinagog, Şam işi (Damas Quinos) altın el işçiliğinin yapıldığı atöyeler ve dükkanlar ziyaret edilecek 15. ve 16. y.y Arabesk ve Batı mimari değerleri arasında güzel bir gün geçireceksiniz. Tur sonrası otelinize transfer. Geceleme otelinizde.

Toledo Turu: 55 €uro (Kişi Başı)

Gün 3 : Madrid // 02 Ocak 2016 Cumartesi

Sabah kahvaltısının ardından arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Segovia & Salamanca turuna katılabilirler. Turumuzda Kastilya Leon bögesinin önemli merkezlerinden Segovia şehrinde, tarihi Roma su kemerleri ve dünyaca ünlü Disneyland'ın logosunda yer alan şatoya da ilham kaynağı olmuş Alcazar Şatosu'nun görülmesinin ardından Salamanca'ya hareket edilecektir. Kartaca'lılardan Roma'lılara uzanan antik tarihi ile UNESCO Dünya Kültür Mirasları Listesinde yer alan şehirde Avrupa'nın en eski üniversitelerinden biri olan tarihi Salamanca üniversitesi, Büyük Katedral, Plaza Mayor, öüler Evi (Casa de las Muertes), tarihi surlar ve kehribar taşlı sokaklar görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelinize transfer. Geceleme otelinizde.

Segovia & Salamanca Turu: 75 €

Gün 4 : Madrid - İstanbul // 03 Ocak 2016 Pazar

Sabah kahvaltı sonrası odaların boşaltılması ve belirlenen saatte buluşma ve havalimanına transfer saatine kadar serbest zaman. Hava alanına transferin ardından bilet ve gümrük işlemlerinin ardından Türk Havayolları'nın tarifeli seferi TK 1860 ile saat 17:50'de İstanbul'a uçuş. Varışımız 23:15'de olacak. Bir sonraki turumuzda görüşmek ümidiyle…fgff

The amazing tour will start with the pick up from the hotel. And the pickup time from the lodging is around 11:00 am. It will take only 40 minutes to drive to the town. Heading out from the seascapes and the clamour of the city, you will respect how different and astonishing the Turkish land is. On appearance to the country territory, you will have a tea/rest in a nearby café and the visitors' guide will give you general data about the town life in Turkey. At that point, you will visit a conventional townhouse to see the way of life of neighbourhood individuals.

Next, you will go to the town mosque and get data there about the Islamic religion. After you will meet a town boss and stop for lunch at his home. By along these lines, you will encounter genuine Turkish cordiality and test delectable nearby nourishment. After lunch, you are going to visit a rug agreeable. A short exhibition of rugs and kilims woven by town ladies closes your extraordinary day at the Bodrum open country. On the off chance that you wish on this visit, you may get a few keepsakes, nearby products, crafted works and high-quality kilims/covers straightforwardly from local people. The visit completes roughly at 2:30 pm. You will drive back to Bodrum and get dropped off to your inn.

Inclusions

  • Lunch
  • Professional guide
  • Insurance
  • Transportation

Exclusions

  • Drinks
  • Personal expenses (souvenirs, tips, etc.)

 

Additional info

We recommend you to bring: comfortable shoes, sun cream, sunglasses, hat, camera. 

 

 

 

 

 

Ad
Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta Adresiniz
Konu
Arama Zamanı
Mesaj
 

 
+99455251144
 
bilgi@travelportaldemo.com
Paketler
Tarih
Tek Kişi Fiyatı
İki Kişi Fiyatı
Üç Kişi Fiyatı
TOPLAM
Chat 
Lütfen Giriş Yapın